czerw.21

Kredyty online

dodano: 21 czerwca 2014 przez kredyty


Kredyty online to Bankowy Serwis Informacyjny, w którym każdy ma pełen dostęp, do ofert kredytowych z instytucji bankowych i firm kredytowych. Narzędzia do porównywania, konfigurowania i wyszukiwania ofert.

 

Aktualności z rynku bankowego, promocje, wydażenia i opinię. Doradztwo finansowe itd

Co zyskujesz przy naszej pomocy?

U nas każdy ma natychmiastowy dostęp do pełnej oferty kredytów:

  • gotówkowych
  • konsolidacyjnych
  • samochodowych
  • dla firm
  • hipotecznych
  • mieszkaniowych

Dodatkowo posiadamy m.in. oferty:

  • kont osobistych
  • kart kredytowych
  • pożyczek chwilówek

Bezpłatna możliwość poznawania, przeglądania, porównywania i zamawiania przez całą dobę. Wystarczy komuter, smartfon lub tablet z dostępem do sieci.

Dzięki nam oszczędzasz czas i pieniądze. Zamiast odwiedzać oddziały banków, gdzie każdy będzie subiektywnie oceniał swoje oferty. U nas masz rzetelną ocenę realnych kosztów. Sam wybierasz parametry kredytu (kwotę, okres kredytowania itd) na podstawie których porównujesz realne koszty kredytów. Otrzymując obiektywną ocenę realnych kosztów, jakię kryją się za poszczególnymi produktami.

Składając wniosek za pośrednictwem naszego portalu, oszczędzasz. Koszty pracownika bankowego, który udziela informacji ( zazwyczaj subiektywnych) o produktach kredytowych, przygotowuje wniosek itd. Nie jesteś nimi obciążany, bo składasz wniosek online.

Na naszych stronach, masz pełen przegląd ofert kredytowych, promocji itd. ze wszystkich banków i instytucji finansowych. Możesz wybierać, oceniać i swobodnie dokonywać wyborów. Zamiast być skazanym na informacjie z jednego ośrodka (banku), które opierają się na reklamowych sloganach. Motywujących klientów do oferty, niezależnie od jej rzeczywistej jakości. U nas sam oceniasz i wyciągasz wnioski, na podstawie rzetelnych i obiektywnych inforamcji.

Wybór należy do Ciebię: www.netpozyczka24.pl

 


photo
Kredyty online: Kredyty online z oferty instytucji pożyczkowych oferowanych w netpozyczka24.pl Zdjęcie pochodzi z notki Kredyty online


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy