listopad5

Pożyczki ratalne - wygodna forma pożyczania pozabankowego

dodano: 5 listopada 2016 przez kredyty


Pożyczki pozabankowe do niedawna dotyczyły przeważnie ofert - krótkoterminowych tzw. chwilówek, spłacanych w terminie 30 dni. Krótki okres spłaty, niskie kwoty i wysokie opłaty to było charakterystyczne dla tych propozycji.  Jednak po zmianach w regulacjach prawnych dotyczących sektora pozabankowego, rynek firm pożyczkowych uległ zasadniczym zmianom.
 
Kilkunastodniowe terminy spłaty chwilówek, pod wpływem nowych trendów na rynku, przekształciły się w pożyczki pozabankowe http://www.netpozyczka24.pl/pozyczki-ratalne/. Udzielane na wyższe sumy, dłuższe terminy a spłacane w ratach miesięcznych. Zachowując swoje indywidualne właściwości w przedmiocie uproszczonej formy weryfikacji i internetowej obsługi. Klient zamiast spłacać pełną kwotę pożyczki w terminie 30 dni, ma do dyspozycji od kilku do kilkunastu miesięcy, na uregulowanie swojego zobowiązania. Dzięki czemu spłata nie jest tak bolesna dla pożyczkobiorcy, który otrzymuje mniej inwazyjny produkt do dyspozycji.
 
Współczesne produkty pozabankowe poza ratalnym charakterze spłaty, wyróżniają się umiarkowanymi kosztami obsługi, które coraz częściej są konkurencyjne, dla produktów oferowanych przez instytucje bankowe. Dzięki czemu popyt na oferty z firm pożyczkowych stale wzrasta.
 

Konsumenci mają do dyspozycji, szybki sposób na sfinansowanie swoich potrzeb, niezależnie od przeznaczenia. Już w kilkanaście minut po aplikacji za pośrednictwem internetu, można uzyskać pożyczkę ratalną.


photo
Pożyczki ratalne: Pożyczki ratalne - wygodna forma pożyczania pozabankowego Zdjęcie pochodzi z notki Pożyczki ratalne - wygodna forma pożyczania pozabankowego


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy