styczeń26

Pożyczka ratalna Solven

dodano: 26 stycznia 2017 przez kredyty


Solven https://www.netpozyczka24.pl/solven/ to pożyczka pozabankowa oferowana przez instytucję z polskim kapitałem, która od niedawna proponuje swoje oferty na rynku. Pożyczki spłacane w ratach miesięcznych bez konieczności realizowania przelewu weryfikacyjnego. Na uproszczonych zasadach z pełną obsługą za pośrednictwem internetu i z niskim kosztem, RRSO już od 80,72%.
Klienci Solven mają do dyspozycji pożyczki od kwoty 300 do 5000 zł, których spłata może zostać zrealizowana od 1 do 18 miesięcy. Firma nie wymaga weryfikacji danych personalnych klientów za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego. Weryfikacja odbywa się m.in. po przez kuriera, który dostarcza umowę pożyczkową do podpisania.
 
Podstawowymi wymogami względem pożyczkobiorcy są - wiek od 21 do 70 lat; stałe źródło dochodu; brak negatywnych wpisów w rejestrach dłużników. Decyzja kredytowa jest podejmowana w ciągu 1 - 2 dni roboczych. Pieniądze są przelewane do 48 godzin po przyznaniu przez Solven statusu "URCUHOMIONY" naszej pożyczce w panelu klienta.
Pożyczkobiorcy pożyczający w Solven nie poniosą kosztów oprocentowania, które jest na poziomie 0 zł, zapłacą jedynie niską prowizję. W konsekwencji koszt pożyczki jest jednym z niższych na rynku. Pożyczając np. 2000 zł na 6 rat miesięcznych. Klient spłaca pożyczkę w ratach - 440,33; ponosząc całkowity koszt pożyczki - 2642,00 zł z RRSO 167,18%.

photo
Solven: Pożyczki spłacane w ratach miesięcznych bez konieczności realizowania przelewu weryfikacyjnego Zdjęcie pochodzi z notki Pożyczka ratalna Solven


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy